درباره ما

This post is also available in: English

شرکت آذر تغذیه ایرانیان در راستای تهیه، تولید و بسته بندی انواع مواد غذایی ارگانیک به روش های سنتی در هر فصل با ظرفیت محدود، همچنین تهیه و تدارک بسته های متفاوت پذیرایی، غذاهای سرد و گرم، میان وعده ها، صبحانه ی آماده و … برای شرکت ها، مدارس، مراکز آموزشی، هتل ها، تورهای گردشگری، همایش ها، دورهمی های رسمی، مراسم ترحیم و تولد و … با برند ثبت شده در سال 1397 تاسیس گردیده است که با دریافت سفارش آماده عقد قرارداد می باشد.

این شرکت به منظور ایجاد یک حس خاطره انگیز و صرفه جویی در وقت و هزینه ها با ارائه محصولات ارگانیک کشاورزی و صنایع تبدیلی آن در هر وعده ی غذایی متنوع و سالم و کاملا بهداشتی با حفظ رنگ و بو و طعم طبیعی که به واسطه استفاده از محصولات بنام و شناخته شده منطقه آذربایجان محقق گردیده در پکیج های متفاوت و متنوع با منوی کلاس تجاری خود در جهت بهداشت و سلامت فردی با ارتقاء کیفیت برای بالا بردن قوای ادراکی، قدرت یادگیری و بازدهی با بهره وری بالا و کارآمد را در دستور کار خود قرار داده است تا رضایتمندی مشتریان خود را جلب نماید.

شرکت آذر تغذیه ایرانیان جهت نیل به اهداف مورد توجه مشتریان خود امکان انتخاب و شخصی سازی بسته ها را در اختیار مشتریان خود قرار داده است بدین معنی که مشتری می تواند با انتخاب محتویات مورد نظر خود و شخصی سازی آن با هر سلیقه ،  بسته غذایی خود را با بالاترین کیفیت ممکن ومناسب ترین هزینه در زمان مورد نظر دریافت نماید.

Manager Image

رحیم فروتن راد

(مدیریت)

یکی از مهمترین مزیت های محصولات غذایی ارگانیک وجود طعم و مزه ی بهتر و طبیعی تر و خواص غذایی بیشتر این محصولات نسبت به محصولات تولید شده رایج و محصولات اصلاح شده است.

ارزش غذایی و ویتامین ها در غالب محصولات ارگانیک بسیار بیشتر از محصولات سیستم رایج است. از این جمله میتوان به محتوای بیشتر ویتامین ها، مواد معدنی و … همچنین سالم و مفید بودن آنها برای انسان اشاره نمود از این رو همکاران ما در این مجموعه در تلاش اند تا محصولاتی با کیفیت و کاملا ارگانیک تهیه و آماده نمایند.

در کنار شما بودن افتخار ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *